Odśnieżanie

Usługę usuwania śniegu, wykonujemy zgodnie z wytycznymi zamawiającego. Działamy szybko i sprawnie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa osób trzecich w miejscu naszej pracy. Przed podęciem działań usuwania śniegu, zabezpieczamy teren.

 

Gwarantujemy szybki czas reakcji po zgłoszeniu. Pracujemy zarówno w porach dziennych jak i nocnych, tak by jak najmniej utrudniać pracę stacji benzynowych czy supermarketów.

 

*Posiadamy ubezpieczenie na wypadek szkód w wysokości 1 500 000zł

**Wystawiamy faktury VAT

 

Odśnieżanie Dachów

Śnieg zalegający na dachu, stwarza duże niebezpieczeństwo dla osób wewnątrz przebywających, zaś właściciela budynku naraża na duże straty materialne i konsekwencje prawne. Warstwa 15cm śniegu, może ważyć nawet 150kg/m2, dlatego tak ważne jest regularne usuwanie pokrywy śnieżnej. Warto wspomnieć iż dopuszczalna grubość pokrywy, nie może przekraczać 30cm, natomiast w przypadku zalegającego lodu, dopuszczalna grubość zmniejsza się do 8cm.

 

Odśnieżanie parkingów, chodników oraz innych powierzchni płaskich.

Zapewniamy również odśnieżanie powierzchni płaskich takich jak parkingi, podjazdy, boiska i drogi. Forma oraz sprzęt którym prace zostaną podjęte są uzgadniane wspólnie z właścicielem.

 

 

Odśnieżanie abonamentowe

W przypadku klientów którzy podpiszą z nami umowę na okres zimowego odśnieżania, zapewniamy najniższe ceny oraz najszybszy czas reakcji na zgłoszenie. Taka forma szczególnie ceniona jest wśród sieci sklepów, supermarketów oraz stacji benzynowych gdzie odśnieżone podjazdy są koniecznością do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

 Frima oferuje odśnieżanie dachów, dróg, podjazdów, parkingów. Cechują nas profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.
Oferujemy również wywożenie śniegu, posypywanie solą lub piaskiem. Tanie odśnieżanie na terenie Starachowic i okolic.

Copyright © 2010 PHUiP INTERCO, UsuwanieSniegu.com                                                                                                                                                 Realizacja: MICRON Sp. z o.o.